بررسی مشخصات و قیمت خط کامل تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار

مشخصات و قیمت خط کامل تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار

همانطور که می دانیم، مجموعه حبوبات و همچنین خشکبار جزو مهمترین و پر مصرف ترین مواد غذایی می باشند. به همین دلیل مصرف آنها همواره رو به افزایش است. بنابراین برای توزیع بهتر و سریع تر لازم است که این محصولات به صورت پاک و تصفیه شده، بسته بندی گردیده و در اختیار مشتری قرار گیرد.

 

بسته بندی حبوبات و خشکباربسته بندی حبوبات و خشکبار

 

جهت تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار، خط کامل تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار شرکت مهندسی آریا صنعت البرز، با به کارگیری بهترین قطعات الکتریکی و مکانیکی، می تواند همه نیازهای تولیدکنندگان، با هر ظرفیت تولیدی را برآورده کرده و بازدهی تولید حبوبات و خشکبار بسته بندی شده کارخانجات مختلف را بالا ببرد.

 

HMI لمسی دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبارPLC دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبارکنتاکتور هیوندای دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

واحد مراقبت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبارشیر برقی دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبارقطعات مکانیکی ماشین کاری شده دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

 

در خط تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار، ماشین آلات و دستگاه های مختلفی به کار گرفته می شود که در ادامه به بررسی مشخصات و عملکرد هر یک در خط تولید می پردازیم.

در ابتدای کار، مواد اولیه ای که در مخزن ریخته شده، توسط بالابر کاسه ای مورب، در دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار ریخته می شود. بالابر کاسه ای مورب آریا صنعت البرز، مخصوص انتقال حبوبات و خشکبار به مخزن دستگاه های بوجاری، پولیش و نوار دستچین می باشد. به عبارتی در یک خط کامل تصفیه و بسته بندی حبوبات و خشکبار، 3 دستگاه، بالابر کاسه ای مورب به کار برده می شود. این بالابر به مخزن ثابت استیل و سیستم کنترل سطح مواد، مجهز می باشد.

 

بالابر کاسه ای مورب آریا صنعت البرز

اطلاعات بیشتر

 

دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار، برای جدا کردن گرد و غبار و اجسام سبک و سنگین از حبوبات و خشکبار می باشد که دارای 5 عدد سرند بوده و قابلیت سایز بندی محصول را در 3 سایز مختلف دارد. دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار آریا صنعت البرز، به طور کاملا مستقل از دیگر ماشین آلات، دارای تابلو برقی کامل و مجزا می باشد.

 

دستگاه بوجاری حبوبات و خشکبار آریا صنعت البرز

اطلاعات بیشتر

 

پس از اینکه محصول از دستگاه بوجاری خارج گردید، دوباره توسط بالابر کاسه ای مورب، به مخزن دستگاه نوار نقاله دستچین حبوبات و خشکبار، جهت بازبینی دقیق تر، جداسازی ضایعات، دستچین کردن و در نهایت کنترل کیفی محصول، منتقل می گردد. قابل ذکر است که تسمه نقاله دستگاه نوار دستچین آریا صنعت البرز، از جنس پی وی سی فود گرید بوده که مخصوص مواد غذایی می باشد. همچنین به سیستم های کنترل مقدار ریزش محصول و کنترل سرعت نوار مجهز گردیده است.

 

دستگاه نوار نقاله دستچین آریا صنعت البرز

اطلاعات بیشتر

 

محصولی که از انتهای نوار دستچین، به داخل مخزن بالابر کاسه ای مورب ریخته شده، توسط بالابر وارد دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار می شود. دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار آریا صنعت البرز، عملیات زدودن گرد و غبار و جلادادن به محصول را به صورت بسیار عالی انجام می دهد. فیلتر این دستگاه از جنس اسفنج بوده و همانند نوار دستچین دارای سیستم کنترل مقدار ورود محصول به داخل دستگاه می باشد.

 

دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار آریا صنعت البرز

اطلاعات بیشتر

 

محصولی که از دستگاه پولیش حبوبات و خشکبار خارج می شود، پاک و تصفیه شده و آماده بسته بندی نهایی می باشد. برای این کار، ابتدا محصول باید وارد مخزن دستگاه بسته بندی گردد که این کار توسط دستگاه بالابر کاسه ای طرح Z، انجام می گیرد. بالابر Z آریا صنعت البرز، مخصوص انتقال حبوبات و خشکبار به مخزن دستگاه هاي بسته بندي بوده و داراي سیستم کنترل سطح مواد و همچنین ویبراتور قوی برای انتقال حبوبات و خشکبار از مخزن به کاسه های بالابر می باشد.

 

بالابر کاسه ای Z آریا صنعت البرز

اطلاعات بیشتر

 

پس از اینکه حبوبات و خشکبار وارد مخزن دستگاه بسته بندی شد، اگر بخواهیم حبوبات و خشکبار را در سلفون، ترسبافون، متالایز، فویل آلومینیوم و یا پلی استر، بسته بندی نماییم، باید از دستگاه های بسته بندی حجمی و یا توزین دار استفاده کنیم. برای آشنایی بیشتر در مورد انواع دستگاه های بسته بندی سلفونی ، به مقاله ای با همین نام در این لینک مراجعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دستگاه ها، روی عکس آن، کلیک نمایید.

 

 

در صورتی که قصد بسته بندی حبوبات و خشکبار را در قوطی های شیشه ای، فلزی و یا کارتنی داشته باشید، باید از دستگاه های قوطی پرکن استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر در مورد انواع دستگاه های قوطی پرکن ، به مقاله ای با همین نام در این لینک مراجعه فرمایید.

 

 

پس از بسته بندی حبوبات و خشکبار در سلفون، دستگاه نوار نقاله ای که در جلوی دستگاه وجود دارد، بسته ها را از زیر محل بسته بندی به جلو و بالا منتقل می کند تا پرسنل راحت تر بتوانند بسته ها را جمع آوری و سازمان دهی کنند. ولی اگر حبوبات و خشکبار را در قوطی بسته بندی کنیم، نوار نقاله ای که به خود دستگاه متصل است، قوطی ها را منتقل می کند تا به دست پرسنل برسند.

 

بسته بندی حبوبات و خشکبار در سلفونبسته بندی حبوبات و خشکبار در قوطی و کیسه

 

از همراهی شما سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در خصوص نحوه سفارش دستگاه و قیمت به روز آن، با شماره های ذکر شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

 

موفق و پیروز باشید.

« آریا صنعت البرز » طراح، سازنده و صادر کننده انواع دستگاه های تصفیه، فرآوری و بسته بندی مواد غذایی، دارویی و شیمیایی