بررسی مشخصات و قیمت دستگاه بسته بندی چای و دمنوش کیسه ای تک نفره یکبار مصرف ( دستگاه تی بگ زن )

 دستگاه بسته بندی چای و دمنوش کیسه ای (لیپتون) آریا صنعت البرز 

تی بگ عبارت است از مقداری چای خشک و یا دمنوش های گیاهی که در فیلتر های کاغذی بسته بندی شده و به صورت یکبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرد.

 

انواع کیسه های تی بگ دستگاه تی بگ زن

 

به دستگاهی که چای، دمنوش های گیاهی و یا گیاهان دارویی را به صورت تی بگ بسته بندی می کند،  دستگاه تی بگ زن  گفته می شود.

 

دستگاه تی بگ لیبل زن آریا صنعت البرز

 

این دستگاه از تکنولوژی روز دنیا بهره برده و در استان البرز تنها توسط شرکت آریا صنعت البرز طراحی و ساخته می شود. دستگاه بسته بندی چای و دمنوش گیاهی یا به اصطلاح دستگاه تی بگ زن، دارای اجزای بسیار پیچیده ای می باشد. دستگاهی که توسط شرکت آریا صنعت البرز ساخته می شود، دارای توزین پیمانه ای همراه با لیبل زن می باشد. دستگاه‌ تی بگ زن شرکت آریا صنعت البرز، لیبل را به صورت کاملا اتوماتیک روی نخ تی بگ قرار می دهد.

 دستگاه بسته بندی چای و دمنوش آریا صنعت البرز  مخصوص بسته بندی چای، دمنوش گیاهی و گیاهان دارویی به صورت کیسه های تک نفره بوده و دارای مخزن استیل می باشد. این دستگاه قابلیت استفاده در فضاهای کوچک خانگی و کارگاهی را دارد. در نتیجه می‌توان یک کسب و کار خانگی و کار در منزل برای خود راه اندازی کرد.

دستگاه بسته بندی چای و دمنوش آریا صنعت البرز دارای یک میکسر است که جهت میکس کردن و هم زدن گیاهان مختلفی که با هم بسته بندی می شوند، استفاده می گردد.

طول دستگاه تی بگ زن ۹۰ سانتی متر، عرض آن ۸۰ سانتی متر و ارتفاع آن ۱۹۰ سانتیمتر است. وزن دستگاه ۴۰۰ کیلوگرم، توان مصرفی دستگاه یک کیلو وات و برق مورد نیاز آن۲۲۰ ولت تک فاز می باشد.

سرعت بسته بندی  دستگاه بسته بندی چای و دمنوش آریا صنعت البرز ، ۴۰ الی ۷۰ کیسه در دقیقه بوده که وزن بسته ها از یک گرم تا سه گرم قابل تغییر است.

 

دستگاه بسته بندی چای و دمنوش کیسه ای تک نفره یکبار مصرف (دستگاه لیپتون)، با توجه به اینکه لیبل زن هم داشته باشد یا خیر، از 110 الی 130 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.

از همراهی شما سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در خصوص نحوه سفارش دستگاه و قیمت به روز آن، با شماره های ذکر شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

موفق و پیروز باشید.

« آریا صنعت البرز » طراح، سازنده و صادر کننده دستگاه های بسته بندی چای و دمنوش کیسه ای لیبل دار

 

 لینک ویدیوی کارکرد دستگاه تی بگ لیبل زن آریا صنعت البرز 

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای - دمنوش گیاهی