بررسی مشخصات و قیمت دستگاه های بسته بندی سلفونی

در صنعت بسته بندی، از ماشین آلات و تجهیزات مختلفی استفاده می شود. در این مقاله به بررسی برخی از انواع دستگاه های بسته بندی که محصولات را در سلفون بسته بندی می کنند، می پردازیم.

 دستگاه های بسته بندی توزین دار : 
این دستگاه ها در انواع ده، چهار، دو و تک توزین ساخته می شوند. تفاوت این دستگاه ها در سرعت بسته بندی، یعنی تعداد بسته های تولید شده در یک زمان معین می باشد. عمل وزن کشی در این دستگاه ها، توسط لودسل ها و ماژول های پی ال سی، انجام می گیرد. به همین دلیل خطای وزنی آنها بسیار پایین بوده و از دقت خوبی برخوردارند. دستگاه های بسته بندی توزین دار، در محصولاتی که قیمت بالایی دارند، از قبیل حبوبات، آجیل و خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه بسته بندی 10 توزین آریا صنعت البرزدستگاه بسته بندی 4 توزین آریا صنعت البرزدستگاه بسته بندی 2 توزین آریا صنعت البرز دستگاه بسته بندی حجمی : 
این دستگاه براساس مقدار حجم محصول، عمل وزن کشی، جداسازی و سپس بسته بندی را انجام می دهد. به همین دلیل خطای وزن کشی آن بیشتر از سایر انواع دستگاه های بسته بندی می باشد. ولی از آنجا که سرعت بسته بندی قابل قبولی دارد، در محصولاتی از قبیل نمک و قند وشکر که خطای وزنی در آنها اهمیت زیادی ندارد، همچنان مورد استفاده تولید کنندگان قرار دارد.

 

دستگاه بسته بندی حجمی آریا صنعت البرز دستگاه بسته بندی پودری : 
این دستگاه مخصوص بسته بندی محصولات پودری از قبیل انواع ادویه جات، پودرهای قهوه و کاکائو، آرد و انواع پودرهای دارویی و شیمیایی می باشد. عمل وزن کشی در این دستگاه براساس تعداد دور چرخش اوگر حلزونی محاسبه می گردد. این دستگاه دقت وزن کشی بسیار خوبی داشته و سرعت بسته بندی آن نیز مطلوب می باشد.

 

دستگاه بسته بندی پودری آریا صنعت البرز دستگاه بسته بندی پیلوپک ( دو سر پرس ) : 
این دستگاه جزء دستگاه های بسته بندی افقی می باشد. یعنی محصول به صورت افقی روی نوار نقاله دستگاه قرار گرفته و همینطور که به جلو برده می شود، عملیات بسته بندی نیز انجام می شود و چون بسته محصول از هر دوطرف دوخت میخورد، به آن دستگاه بسته بندی دوسر پرس نیز گفته می شود.
این دستگاه قابلیت بسته بندی گستره وسیعی از انواع محصولات را دارا می باشد. این دستگاه مخصوص بسته بندی کیک، کلوچه، لواشک، ماسک، اسباب بازی و انواع محصولات تک نفره می باشد.

 

دستگاه بسته بندی دو سر پرس - پیلوپک آریا صنعت البرز

ممنون که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. برای مشاوره تخصصی رایگان و استعلام قیمت انواع دستگاه های بسته بندی و راه اندازی خطوط تولید، با کارشناسان ما، تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید.

« آریا صنعت البرز » طراح، سازنده و صادر کننده انواع دستگاه های بسته بندی مواد غذایی، دارویی و شیمیایی