شرکت مهندسی   آریا صنعت البرز

​طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات

لوگوی شرکت آریا صنعت البرز

بسته بندی مواد غذایی، دارویی و شیمیایی

​1759 - 015 - 0912

​مشاوره تخصصی رایگان

بررسی مشخصات و قیمت دستگاه بسته بندی ساشه (ساشه زن) « شرکت آریا صنعت البرز »

دستگاه بسته بندی ساشه (ساشه زن) شرکت آریا صنعت البرز

دستگاه های بسته بندی ساشه دستگاه هایی هستند که برای بسته بندی محصولات غذایی و بهداشتی به صورت بسته های تکنفره و یکبار مصرف به کار می روند که بیشتر این محصولات در رستوران‌ها و داروخانه ها موارد استفاده قرار می گیرد.

در دستگاه های ساشه زن شرکت آریا صنعت البرز ، از سیستم پی ال سی برای کنترل عملکرد دستگاه، سیستم PID برای کنترل حرارت دوخت و یک صفحه نمایش ۷ اینچی برای نمایش اطلاعات و کنترل راحت تر دستگاه، استفاده می شود.

بسته های ساشه ای که توسط دستگاه ساشه زن آریا صنعت البرز تولید می شوند می توانند به صورت مدادی، سه طرف دوخت و یا چهار طرف دوخت باشند.

عرض بسته های تولیدی از ۳۵ تا ۱۵۰ میلی متر و طول آنها از ۵۰ تا ۲۰۰ میلیمتر می تواند باشد.

دستگاههای ساشه زن انواع مختلفی دارند و برای بسته بندی انواع محصولات از جمله محصولات پودری ، محصولات مایع و محصولات گرانولی مورد استفاده قرار می گیرند.

 دستگاه بسته بندی ساشه پودری برای بسته بندی انواع مواد پودری از قبیل قهوه، کافی میکس، نسکافه، هات چاکلت، کاپوچینو، شکر، نمک، فلفل، سماق، آویشن و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه بسته بندی ساشه پودری - ساشه زن پودری

 

دستگاه بسته بندی ساشه مایعات برای بسته بندی انواع مایعات از قبیل سس؛ آبلیمو، روغن، شامپو، ژل و مواردی از این دست، در بسته‌های کوچک تک نفره و یکبار مصرف، مورد استفاده قرار  می گیرد.

 

دستگاه بسته بندی ساشه مایع - ساشه زن مایعات

 

دستگاه بسته بندی ساشه گرانول برای بسته بندی انواع مواد گرانولی مانند تخمه و انواع آجیل در بسته های تک نفره به صورت مدادی، سه و یا چهار طرف دوخت با دقت و سرعت بسیار بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

 

دستگاه بسته بندی ساشه گرانولی - ساشه زن گرانول

 

هر یک از این دستگاه های بسته بندی ساشه، با توجه به نوع محصول و شکل بسته، از 100 الی 130 میلیون تومان قیمت گذاری می شوند.

از همراهی شما سپاسگزاریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر، در خصوص نحوه سفارش دستگاه و قیمت به روز آن، با شماره های ذکر شده در سایت، تماس حاصل فرمایید.

 

موفق و پیروز باشید.

« آریا صنعت البرز » طراح، سازنده و صادر کننده انواع دستگاه های بسته بندی ساشه (ساشه زن)

 

 لینک ویدیو کارکرد دستگاه بسته بندی ساشه مدل مدادی